Inspirujące wnętrze kuchni

źródło: www.marion.com.pl

Zobacz także:

 • Festiwal Wnętrz Kraków 2010

  01 czerwca 2010

  17 i 18 maja, Kraków już po raz trzeci, stał się centrum pomysłów na wnetrze! W Centrum Targowym Chemobudowa odbyły się nowoczesne targi aranżacji i wyposażenia Wnętrz. Szeroki przekrój wystawców, bogaty program imprez towarzyszących, współpraca ze znanymi projektantami wnętrz-okazały się najmocniejszymi atutami tegorocznych targów. Uczestnicy mieli okazję "popatrzeć" na najnowsze trendy z Mediolanu, poznać Eco-Friendly design oraz sekrety aranżacji według feng shui. Oprócz tego, na targach stworzona została przestrzeń, gdzie architekci udzielili indywidualnych porad odnośnie wystroju mieszkań i domów. Wszystko to, w myśl przewodniego hasła Festowalu Wnętrz: Wspólne poszukiwanie inspiracji.

 • Festiwal Wnętrz Wrocław 2010

  02 czerwca 2010

  We Wrocławiu w hali IASE, przy ul. Wystawowej 1, stworzona została niezwykła przestrzeń ekspozycyjna, gdzie spotkały się różne style i podejścia do projektowania wnętrz. Było nowocześnie i tradycyjnie, klasycznie i awangardowo. Jednym słowem-każdy mógł znaleźć coś dla siebie.Jeszcze więcej designu-to hasło, które towarzyszyło nam w tym roku. Dzieki współpracy z Alademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, przygotowana została prezentacja-Sztuka Projektowania w ASP, która przyblizyła temat młodego polskiego designu. Ten temat, pojawił się też w otwartych panelach konferencyjnych, które skupiły się na odkrywaniu sekretów dobrego wzornictwa.

 • Festiwal Wnętrz Gdańsk 2010

  30 września 2010

  IV Festiwal Wnętrz w Gdańsku już za nami!Inspiracje, pomysły, inteligentne rozwiązania, niesamowite wzronictwo i design, najnowsze technologie, czyli prawdziwe rewolucje w aranżacji wnętrz! Tak w bardzo dużym skrócie można podsumować zakończony w miniony weekend IV Festiwal Wnętrz w Gdańsku (25-26 września, Hala nr 5,  MTG, ul. Beniowskiego 5).Ponad 70 wystawców zaprezentowało prawdziwy przekrój stylów w architekturze wnętrz.Wszyscy podkreślali, że najważniejsze jest, by stworzyć takie wnętrze, w którym będziemy się czuć komfortowo i bezpiecznie, by nie kierować się ślepo trendami, ale raczej wybierać z nich pewne elementy, które nadadzą charakter naszym prywatnym przestrzeniom.Strefa porad i spotkań z architektami była szansą na indywidualne rozmowy ze specjalistami i ich profesjonalną pomoc. Przez całe dwa dni targów odbyły się sesje wspólnego planowania i zmieniania, przestawiania i przemalowywania!Głównymi bohaterami otwartych paneli konferencyjnych były: Ściana i Kuchnia.W sobotę dowiedzieliśmy się, że każdy z nas może być artystą we własnym domu.W niedzielę, wraz z Akademią Dobrze Mieszkaj poznaliśmy sposoby na  kuchnię idealną! Następne pomysły już w listopadzie (6-7.11) w Katowicach!Festiwal Wnętrz zaprasza!

 • Podłoga laminowana PARADOR

  16 listopada 2010

  źródło: www.novatoria.pl